January 23, 2012

Jaanuarikuu glambox.
Otsustasin kopeerida oma eelmisest blogist mõned postitused ka siia:
Lõpuks on glambox ka Eestisse jõudnud. Muudes riikides on see juba pikemalt aega päris pop asi :) Asja point on see, et igal kuul saadetakse sulle 4-5 toodet, mis tutvustavad ja aitavad orienteeruda ilutoodete laias maailmas. Poodides on valikut nii palju ja kõiki ju lihtsalt proovimiseks ostma ei hakka. Selle jaoks ongi glambox. See aitab tutvustada tooteid. :)
Igakuine glambox sisaldab vähemalt kahte suuremat toodet. Minitooted on suuruses 1ml - 80ml, olenevalt tootetüübist. Garanteerime, et toode on piisavalt suur, et testida selle sobivust.
Personaalse glamboxi saamiseks on vaja täita iluprofiil oma isiklike eelistuste, nahatüübi, juustevärvi jms kohta (selleks pead olema registreeritud kasutaja).
Karbi väärtus on alati suurem kui hind!
Lähemalt saate uurida SIIT.
Minu boxis olid järgnevad asjad:
Väljaspool karpi olid Laurence Dumonti vaharibad. Mis ise juba oma väärtuselt ületavad boxi väärtuse. 16tk- 9,3 euri.
1. Rich Pure Luxury Intense Moisture Shampoo- 80 ml. Kuna nagunii kasutan ka ise samat sarja, siis on see mulle igati kasulik:) Tean, et sobib. Sellist minisuurust on hea reisikotti pista :) 250ml šampoon maksab muidu 9,9euri.
2. Töpfer/Bodycare baby lotion- Pehme ja kerge koostisega hästi imenduv kehakreem beebidele, aga ka tundliku, kuiva ja probleemse nahaga täiskasvanutele.
3. Lirene/ Intensively Moisturizing Cream- Sinivetika ja kõrbetaime ekstrakti sisaldav kreem suurendab naharakkude kaitsevõimet ja muudab naha välimuse värskeks ning säravaks.
4. Lumene/Sensitive Touch SOS Cream- Looduslik kreem toob leevenduse külmast kliimast tingitud nahaprobleemidele.
5. Sparitual/Instinctual Moisturizing Lotion-Orgaaniliste koostisainetega niisutav kehakreem ingveriga toidab ka väga kuiva nahka.
6. NOVExpert/Anti-cernes Expert- Tooniv silmaümbruskreem sobib ka kõige õrnemasse silmaümbruse naha piirkonda. Kreemis on ühendatud parandav ja hooldav toime, varjab tumedad silmaalused.

Ja muidugi Geisha:))

Ausalt öeldes olen kõikide toodete üle väga õnnelik. Eriti näotoodete üle, sest mul on plaanis näokreemi vahetada. Ja saan proovida, kas mõni neist on mulle sobiv :) Peale selle on karp üliarmas, sees roosa siidpaber ja peal armas roosa lipsuke :) Lisaks veel sees kirjake.
Selline põnev asi siis Eesti turul:)

PS! Kui keegi on vaharibade fänn, siis oleksin valmis need loovutama:)

No comments:

Post a Comment