March 21, 2012

Märtsi glambox.


Otsustasin kopeerida oma eelmisest blogist mõned postitused ka siia.
Käisin täna oma glamboxi järel.
Sellel kuul oli minu galmboxis 2 täissuuruses toodet! Selle arvelt väiksemat pudi-padi vähem :) Olen rahul!
1. Escada- Rockin Rio Limited EDT- Escada lõhnatester. Mõnus lõhn. Aga on paremaid Escada lõhnasid.
2. John Frieda Collection/ Frizz- Ease Shampoo & Conditioner- Toidab, pehmendab ja niisutab juukseid :) Proovin ära, äkki see on minu uus lemmik?
3. Dr. Scheller/ Thistle Oil& Chia Seeds- Ohakaõli ja õlisalveiga päevakreem vabastab naha pinevustundest, kaitseb nahka kuivamise ja ebasoodsatest keskkonnamõjudest tingitud enneaegse vananemise eest. Kuna mu näokreem vajaks väljavahetamist siis loodan, et äkki just see on see õige...:P
4. Redherring / Lip gloss- Täistoode! Mõnusa lõhnaga ilus ja armas huuleläige. Juhuu! Ma ju armastan huuleläikeid.:))
5. Lacoste/ Dream of Pink Body Lotion- Täistoode! Ihupiim, issver kui hea lõhnaga. Must have listi lisandus just uus parfüüm:) Ja see on ju roooooosa. :)
6. Himalaya Herbals / Purifying Neem Mask- 100% looduslikel toimeainetel põhinev toode! Kahjuks sobib antud näomask rohkem rasuse naha jaoks, mul on aga kuiv nahk. Seega ma ei teagi, mis sellest saab:P Anyone?
7. Küünal. Mmmmmm, mis lõhnaga. Elar juba istus ka nina küünlas:P
Šokolaadi sel korral polnudki, nuuks.:D

Kas on keegi kes tahaks aprilliks glamboxi tellida?(Edit: Sõber olemas:)) Sel korral on selline värk:
Kui sa tutvustad glamboxi oma sõbrannale, saada meile kindlasti e-mail ning anna teada, et sina ja su sõbranna on tellinud järgmise kuu glamboxi. Paneme teile mõlemale kaasa ühe extra toote! Mina tellin anyways, aga on keegi veel, kes tahab ja kes enne pole tellinud? Lisainfo www.glambox.ee

No comments:

Post a Comment